obrazky

tlacitko pujcovna tlacitko napiste

 

tlacitko platby

karty poukazy

klientské karty

Důvody proč vlastnit právě naši klientskou kartu:

za každý nakoupený  produkt získáváte body do Vašeho bonus konta. Získaný bonus si můžete střádat nebo kdykoli uplatnit při další návštěvě naší lékárny

  • exkluzivní ceny na vybrané přípravky.
  • sledování bezpečného užívání léků. Díky klientské kartě můžeme plně uplatnit znalosti v oblasti léků, které mají lékárníci nejlepší z celé společnosti, tak, abychom ochránili Vaše zdraví. Přestože můžete klientskou kartu využívat v rámci rodiny nebo s partnerem pouze jednu, doporučujeme především pacientům s větším množstvím léků, aby z tohoto důvodu měli klienstkou kartu pouze sami pro sebe.

klientska karta

 

Uplatnění bonusu

Bonus nasbíraný na klientskou kartu můžete využít při každé a jakékoli návštěvě v naší lékárně k zaplacení jakéhokoli přípravku.

Výši bonus konta Vám sdělíme vždy při Vaší návštěvě naší lékárny, popřípadě ji máte vždy vytištěnou na účtence.

Hodnota bonus konta je rovna hodnotě v korunách, např. 116 bodů má hodnotu 116 Kč.

Svou klientskou kartu, popř. klientskou kartu Vašich blízkých také můžete v naší lékárně “nabít” tak, abyste z ní Vy nebo Vaši blízcí mohli do vyčerpání platit.

Informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů podle § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele

Prodávající  Lékárna U Hedviky s.r.o., Nádražní 11, 47107 Žandov, IČ 22802231 informuje spotřebitele o tom, že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz.

Spotřebitel má právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb s výjimkou smluv uzavřených v oblasti zdravotních služeb poskytovaných pacientům zdravotnickými pracovníky za účelem poskytování zdravotní péče, včetně předepisování, vydávání a poskytování léčivých přípravků a zdravotnických prostředků.